گوشتین خزر

صنایع غذایی کباب جوجه کباب کباب تندری جوجه کباب زعفرانی کباب ترش بال مرغگوشتین خزر محصولات رستورانی

Food

Kebab

تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه در شرکت، هسته اولیه فعالیت های تحقیقاتی می باشد این واحد به طور عمده فعالیت هایی از قبیل ارتقاء کیفیت ،طراحی محصول جدید، بهینه سازی فرایند ها، انتقال و جذب فناوری ها، کسب دانش فنی برای تولید در چارچوب سیاست های صاحبان شرکت می باشد برای تولید یک محصول جدید با افزودن ویژگی های خاص در ابتدای فرایند برای فرموله کردن محصول یک فاز مطالعاتی بنیادی بر روی فرمولاسیون، مواد اولیه، اقلام بسته بندی و شیوه بازاریابی محول و غیره انجام می شود و در هر مرحله با اخت نمونه های متعدد وانطباق محصول با نیازهای مشتری و استانداردهای از پیش عریف شده بررسی گردیده و پس از کنترل کلیه موارد فرمول نهایی بدست می آید.
گوشتینگوشتین
محصول تولید شده باید کیفیت مورد انتظار را براورده کند برایرسیدن به کیفیت و اطمینان یاد شده باید تست های آزمایشگاهی بر طبق استاندارد بر روی آن صورت گرفته همچنین با جمعآوری اطلاعات و باز خورد مشتریان فعالیت خود را برای هرچه بهتر کردن کیفیت محصول مطابق با استاندارد و کیفیت و نظرمشتریان متمرکز می کند .این منظور با استفاده از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و بهره گیری از آزمایشگاههای مورد تاییداداره استاندارد حاصل می گردد.

23 سال پیش فروشگاهی به نام پروتئینی تهران واقع در خیابان مطهری افتتاح گردید. با لطف خداوند و فعالیت های خستگی نا پذیر مدیران پروتئینی تهران ، شرکت مهراس گیل پاک در سال 1387 شروع به فعالیت در زمینه پخش و توزیع کالاهای پروتئینی نمود. و به لطف پروردگار در حال حاضر با 200نفر نیروی انسانی و تعداد بیش از 30 خودرو کامیونت ایسوزو و نیسان و همچنین با استفاده از تکنولوژی های روز و مدرن در جهت خدمت رسانی بهتر به مشتریان گرامی گام بر می دارد. آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ...