گوشتین خزر

صنایع غذایی کباب جوجه کباب کباب تندری جوجه کباب زعفرانی کباب ترش بال مرغگوشتین خزر محصولات رستورانی

Food

Kebab

درباره ما

شرکت گوشتین خرز با اخذ مجوزهای لازم در بهمن ماه سال 1393 در شهر صنعتی حسن رود به مدیر عاملی آقای سامان نظری تآسیس گردیده و اکنون به یاری خداوند متعال توانسته است نسبت به توسعه تولیدات خود اقدام نماید. هدف از تأسیس شرکت تولید وعرضه انواع محصولات و همبر گر و کباب لقمه و فراورده های گرم و منجمد گوشت و مرغ وانواع کباب وجوجه کباب در سراسر کشور می باشد. در همین راستا با تلاش های مجدانه مدیر عامل و کلیه پرسنل مجموعه گوشتین خزر و تحمل سختی های این راه پر فراز و نشیب ، گوشتین خزر موفق به اخذ استانداردهای داخلی و بین المللی همچون UKAS و USAS گردید. گوشتین خزر همچنین اولین واحد دارای استاندارد ملی در بخش صنعت بسته بندی گوشت و مرغ نیز می باشد. با توجه به هدف اصلی مجموعه گوشتین خزر یعنی رشد و ارتقای کیفیت محصولات و توجه به سلامت غذایی جامعه و همچنین بدلیل گام برداشتن در راستای حمایت از اقتصاد مقاومتی و تولیدات داخلی در سالیان اخیر ، این مجموعه برای دو سال متوالی به عنوان واحد صنعتی نمونه استان نیز برگزیده گردیده است تا مهر تائیدی باشد بر حرکت در مسیر صحیح این شرکت.  
گوشتینگوشتین
در این راستا این شرکت با بهره گیری دستگاه های اتوماتیک و استفاده ازمتخصصین مجرب و با رعایت اصول بهداشتی و بهره گیری از استانداردهای مربوطه همواره محصولی سالم و با کیفیت به مشتری عرضه نماید.
بدین منظور بر اهداف زیر را در راستای کار خود قرار داده ایم:
  1. ارتقاء سطح بهداشت (فردی،محیطی،مواد غذایی)
  2.  تولید و عرضه محصولات سالم
  3. تلاش برای حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات
  4. تلاش برای جلب رضایت کامل مصرف کننده
  5. بهبود مستمرکیفیت در فرایندها و محولات
  6. افزایش رضایت مشتری
  7. ارتقاء دانش،توانمندی و مسئولیت پذیری کارکنان
  8. حفظ و افزایش سهم شرکت در بازارهای داخلی و خارجی
  9. حمایت از اقتصاد مقاومتی 
  10. تلاش برای اعتلای کیفیت تولیدات داخلی در سطح جامعه

23 سال پیش فروشگاهی به نام پروتئینی تهران واقع در خیابان مطهری افتتاح گردید. با لطف خداوند و فعالیت های خستگی نا پذیر مدیران پروتئینی تهران ، شرکت مهراس گیل پاک در سال 1387 شروع به فعالیت در زمینه پخش و توزیع کالاهای پروتئینی نمود. و به لطف پروردگار در حال حاضر با 200نفر نیروی انسانی و تعداد بیش از 30 خودرو کامیونت ایسوزو و نیسان و همچنین با استفاده از تکنولوژی های روز و مدرن در جهت خدمت رسانی بهتر به مشتریان گرامی گام بر می دارد. آنچه توانسته ایم لطف خدا بوده است ...